ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Kadın Pijama Modelleri

Pijamalar, hem gece hem de gündüz tercih edilen bir kıyafet çeşididir. Özellikle de ev hayatının vazgeçilmez kıyafetlerindendir. StreetBox olarak kadın pijama modelleri sizlere sunuyoruz. Rahatlığı arayan kadınların tercih edebilecekleri harika pijama takımlarımız bulunmaktadır.

Üzerinizde iken kendinizi oldukça hafif hissedeceksiniz. Taşıması kolay olan pijama modellerimiz, farklı tasarımları ile karşınızdadır. Pijama modellerimizi buradan görebilme alternatifiniz bulunmaktadır.

Pijama denildiği zaman insanın aklına ilk rahatlık gelir. Bir insan pijama giymek istiyorsa bedeninin rahat olmasını ister. Bu nedenle pijamaların rahatlığı sağlaması çok önemlidir. StreetBox pijama modellerimizin her birinde bu rahatlığı bulabilirsiniz. Üzerinize tam yakışacak ve sizi mutlu edecek farklı pijama modellerimiz bulunmaktadır.

 

Kadın Pijama Modelleri Fiyatları

Kadın pijama modellerimizde farklı fiyatlar sunulmaktadır. Pijama modeline göre fiyat değişikliği mevcuttur. Dilediğiniz veya beğendiğiniz pijama modellerinin fiyatlarını buradan öğrenebilirsiniz. Pijama modellerimizi detaylı bir şekilde inceleyip, kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Fiyatlarımızda belli oranda indirimlerimiz de mevcuttur. Oldukça uygun olan bir fiyat karşılığında istediğiniz kalitede bir pijamaya sahip olabilirsiniz.

 

Kadın Pijama Modelleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kadın pijama modellerimiz, özel tasarımlara sahiptir. Pijamalarımız, sizi rahat ettirmek için en modern tarzda tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça rahat olan kadın pijamalar, her türlü kullanıma uygundur. Dilerseniz, gündüz dilerseniz de gece kullanabilirsiniz. Ayrıca dışarı çıktığınız zaman güzel bir basic tişört modelleri ile kombin olarak da kullanabilirsiniz.

 

Kadın Pijama Modellerinde Kullanılan Kumaşlar

Kadın giyim ürünlerinden biri olan pijama modellerinde kullanılan kumaş, oldukça kalitelidir. Pijamanın terleme yapmaması çok önemlidir. Çünkü terleme yüzünden cildinize yapışması ve koku yaratması söz konusudur. Bunun için kadın pijamada kullanılan kumaşın kalitesi önemli bir husustur. Pijamanın rahat olması, kullanılan kumaşın türüne bağlıdır. Pijamalar hem serin hem de sıcak tutmalıdır. StreetBox kadın pijama modellerimizin her birinde aranılan bu özellik mevcuttur.

 

Kadın Pijama Siparişi

StreetBox kadın pijama modellerimiz arasında beğendiklerinizi almak için buradan sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermeniz halinde ürününüzü paketleyerek sizlere iletiyoruz.

 

Pijama Kullanmanın Avantajları

Kadın pijama kullanmanın avantajları şunlardır:

- Pijamalar, gün içerisinde çok daha fazla rahat olmanızı sağlar.

- Terletme yapmaz.

- Üşümenize engel olur.

- Yumuşak olmasından dolayı cildinizi rahatsız etmez.

- Kolay bir şekilde hareket edebilmesine yardımcı olur.

 

Bu gibi avantajları sağlayan pijamalar, her türlü kullanıma uygunluğu sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Kadın pijama modellerimiz, geniş paçalı eşofman altı ve elastik paçalı seçeneklere de sahiptir. Farklı renkleri bulunan kadın pijama modellerimiz, uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Ne kadar yıkanırsa yıkansın kumaşlarda bozulma meydana gelmez. Kadın pijama modellerini dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Farklı ürünlerle kombin yapabilirsiniz. Her açıdan kullanışlı olan kadın pijama modelleri, üzerinizde ağırlık yapmaz.

Pijamanın hafif ve kaliteli olması önemlidir. StreetBox kadın pijama modellerimizde hem hafiflik hem de kaliteli bulunmaktadır. Kadın pijama modelleri, giyildiği zaman insanı ruhen sıkılmamalıdır. Bu nedenle pijamanın insana rahatlık veren bir yumuşaklıkta olması gerekir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR