1

Kadın Aksesuar Modelleri & En Şık Kadın Aksesuarları

 

Aksesuarlar, tarz ve stili belirleyen esas detaylardır. Basit bir kot pantolon ve basic bir bluzu bile en mükemmel tarza ulaştırmanızı sağlayacak aksesuar modelleri için sitemiz üzerinden bohem, vintage ya da modern tarza birçok aksesuarı bulabilirsiniz. Özellikle kurutulmuş gerçek çiçeklerden tasarlanmış olan kolye modellerini sevdiklerinizi hediye edebilir ve güzel bir çiçeği her zaman boynunda taşımasını sağlayabilirsiniz.

Vintage tarzda ve oldukça zarif şekilde dizayn edilmiş bu kolye modelleri dışında stilinizi kurutulmuş çiçeklerden dizayn edilmiş küpelerle de tamamlayabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde üretilmiş olan bu küpe ve kolye modelleri tamamen el yapımıdır. Bundan dolayı da her bir kolye ve küpeden yalnızca bir adet vardır. Kurutulmuş çiçek yüzüklerinin tamamı el yapımıdır. Emek ve pozitif enerjiler ile dizayn edilmiş olan bu küpe, kolye ve yüzük modelleri stilinizi en zarif şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır.

Özellikle seramik kolye modelleri ile tüm tarzınızı bir üst kaliteye taşıyabilirsiniz. Günümüzde birden fazla kolye ile tamamlanan basic tişörtler, özellikle stili en modern seviyeye taşımanızı da sağlayacaktır. Nazar boncuklu kolye ve küpelere göz atabilirsiniz. Özellikle el yapımı sallantılı küpeler ile farklı kübik tarzları da görebilirsiniz. Farklı bileklik modelleri ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

 

En Şık Kolyeler ile Stilinizi Tamamlayın

Farklı kolye tasarımlarının tamamı el yapımıdır. Bu kolyeler ve diğer tüm takılardan bir adet vardır. Aldığınız her bir aksesuar, size özgü ve yegane olacaktır. Tercih edeceğiniz tüm aksesuar ve takılar el emeği olduğu için manevi anlamları da büyüktür. StreetBox kalitesi ve güvencesi ile satın alabileceğiniz bu aksesuar modellerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Özellikle havale ile yapılan ödemelerde, fiyat avantajlarının dışında kapıda ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Bunun dışında Bonus, Axess, World, Maximum, Ziraat Bankası, Paraf, Advantage ve Card Finans kredi kartlarına taksit imkanları da sunulmaktadır. En güzel küpe, kolye, bileklik ve yüzük modellerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Özel günler için en zarif armağanlardan biri olan kurutulmuş çiçekler ile dizayn edilmiş olan bu aksesuarları sitemizden satın alabilirsiniz.