₺279,99 KDV Dahil
₺379,99 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
₺279,99 KDV Dahil
₺379,99 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺279,99 KDV Dahil
₺379,99 KDV Dahil
1

Omuz Çanta Modelleri

 

Çanta, bir kadın için olmazsa olmaz aksesuarlardan biridir. Hem kombin tamamlayıcı hem de ihtiyaç duyulan bir üründür. Omuz çantaları, çok sık tercih edilmekte olan çanta modelleri arasındadır. Bu tip çantalar, hem daha zarif hem de daha kullanışlı olurlar. Ancak doğru bir omuz çantası seçmek önemlidir.

Eğer bu çantaları uzun yıllar kullanmak istiyorsanız, kaliteli tercihler yapmanız gerekir. StreetBox çanta modelleri, son derece kaliteli ve dayanıklıdır. Ayrıca uzun kullanım için de uygun olarak üretilmişlerdir.

Omuz çantalarımızı buradan incelemeniz oldukça kolaydır. Bu çantalarımız sayesinde birçok eşyanızı daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Omuz çantası, hayatın birçok alanında kullanılabilecek bir üründür. Özellikle de yanında sürekli bir şeyler taşıyan insanlar için oldukça önemlidir.

 

Omuz Çantası Kullanmanın Avantajları

Omuz çantası kullanmak, her anlamda avantaj sağlar. Özellikle de dışarı çıktığınız zaman yanınıza almanız gereken eşyalarınızı taşıma konusunda size yardım eder. Omuz çantası kullanmanın bu konuda oldukça büyük bir avantajı vardır. Ayrıca omuz çantası kullandığını zaman eşyalarınızı yorulmadan taşıyabilirsiniz. Çantanın omuzdan takılı olması, fazla güç harcamamanıza neden olur. Street omuz çantalarımızın her biri omuz kullanımına uygun şekildedir.

 

Omuz Çantası Modelleri Nelerdir?

Omuz çantası modellerimiz şunlardır:

- Zincirli deri omuz çantası

- Deri çanta

- Kumaş omuz çantası

 

Gibi omuz çantası modellerimiz vardır. Bu çanta modellerimizde tasarım farklılıkları bulunmaktadır. Kombinlerinize uygun omuz çantası tasarımlarını buradan görebilirsiniz.

 

Omuz Çantası Ne İşe Yarar?

Omuz çantası, hem günlük hem de özel zamanlarda kullanılabilen ürünlerdendir. Bu çanta modelleri, kolay taşınabilmeleri açısından daha fazla tercih edilmektedirler. Omuz çantası, en başta aksesuar amacı ile kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra önemli eşyaların taşınması için de tercih edilen bir çanta modelidir. Bunun için omuz çantasının dayanıklı ve sağlam olması gerekir. Çünkü sürekli omzunuzda takılı olması, yıpranmasına neden olabilir. Bundan dolayı omuz çantası alırken dikkat etmek önemlidir. StreetBox omuz çantalarımız, hem sağlam hem de oldukça sağlamdır.

 

Omuz Çantası Fiyatı

Omuz çantası modellerindeki değişiklik, fiyatlara da yansımaktadır. Her omuz çantasının fiyatı aynı değildir. Beğendiğiniz omuz çantası modelinin fiyatını buradan görme imkanınız vardır. Bazı omuz çantalarında yüksek indirimler söz konusudur.

 

Omuz Çantası İle Kombin Tamamlama

Omuz çantası, her çanta modelinde olduğu gibi kombinlerinizi tamamlar. Harika bir omuz çantası ile göz alıcı kombinler ortaya çıkarabilirsiniz. StreetBox'tan alacağınız omuz çantası ile şıklığınızı daha da fazla yansıtabilirsiniz. Kadınlar unutmamalıdır ki, omuz çantalarının yeri bir başkadır. Çünkü hemen hemen her kombine uyan bir çanta modellerinden biridir. Ayrıca kullanışlı olmasından dolayı, kadınların en fazla tercih ettikleri bir çeşittir. Bunun yanı sıra sırt çanta modelleri, kumaş v deri seçenekleri de çanta kategorisi altında yer almaktadır.

 

Omuz Çantası Siparişi

Buradan omuz çantası siparişi verebilirsiniz. Verdiğiniz sipariş sonucunda ödeme alınarak, aldığınız omuz çantasını sizlere teslim ediyoruz. Sipariş konusunda uyulması gereken gizlilik sözleşmelerimiz mevcuttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR