ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Güvenliğiniz için işlemler şifreleniyor.

StreetBox, bilgilerinizin tamamıyla güvende olduğunun garantisini vermektedir. Tüm bilgiler Aktarım Katmanı Güvenliği (TLS) kullanılarak şifrelenmekte ve böylece hassas bilgiler tamamen güvenlik altına alınmaktadır. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı okuyunuz.

Banka kartı kullanmanız durumunda, bilgileriniz ayrıca 3D Güvenlik Sistemi tarafından korunmaktadır.

Ödeme yapacağınızda kullanmak istediğiniz yöntemi seçiniz.

Tek çekim, sipariş onayında hesabınızdan çekilecektir
Kart ödemesi kabul edilirse, siparişiniz e-posta aracılığıyla onaylanır onaylanmaz, miktar hesabınızdan çekilecektir.

Kart ödemesi kabul edilmezse, siparişiniz iptal edilecektir. Bu husus hakkında sorularınız var ise, lütfen bankanız veya kart sağlayıcınız ile irtibata geçiniz.

Ödemenizi vade farksız üç taksitle ödeyiniz (sadece kredi kartı)

Üç taksitli ödemeleri Garanti Bonus, Ziraat Bankkart, Yapıkredi World, Halkbank Paraf, Qnb Finansbank Card Finans, HSBC Advantage, İş Bankası Maximum, Akbank Axess kredi kartlarından, Visa veya MasterCard logoları olması durumunda kabul ediyoruz.   

Kart ödemesi kabul edilirse, siparişiniz e-posta aracılığıyla onaylanır onaylanmaz StreetBox miktarı bloke edecektir. Bunun karşılığında siz kendi bankanıza borcu Üç taksit şeklinde ödeyeceksiniz.  

Kredi kart ödemesi kabul edilmezse, siparişiniz iptal edilecektir. Bu husus hakkında sorularınız var ise lütfen bankanız veya kart sağlayıcınız ile irtibata geçiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR