1

2023 Kolye Modelleri ve Çeşitleri

Kolye modelleri, en göz önüne çıkan aksesuarlardan biridir. Özellikle basic bir kombini bile farklı bir stile kavuşturabilecek olan kolye modellerini tercih ederken, tarzınızı ve stilinizi tamamlayabilirsiniz. Kolye modellerinin tamamı tarz ve stili belirleyen esas ayrıntılar olmaktadır.

 

StreetBox Kolye Modelleri

Basit bir kot pantolon ve basic bir bluzu bile en mükemmel tarza ulaştırmanızı sağlayacak aksesuar modelleri için sitemiz üzerinden bohem, vintage ya da modern tarza birçok takıyı sitemizden bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle kurutulmuş gerçek çiçeklerden tasarlanmış olan kolye modellerini sevdiklerinizi hediye edebilir ve güzel bir çiçeği her zaman boynunuzda taşıyarak kullanabilirsiniz. Vintage tarzda ve oldukça zarif şekilde özel olarak tasarlanmış olan bu kolye modelleri dışında stilinizi kurutulmuş çiçeklerden dizayn edilmiş küpelerle de tamamlayabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde üretilmiş olan kolye modelleri tamamen el yapımı şekilde tasarlanmaktadır. Bundan dolayı da her bir kolye modelleri  yalnızca bir adet vardır. Kurutulmuş çiçek kolyelerinin ve seramik kolyelerin tamamı el yapımıdır. Emek ve pozitif enerjiler ile tasarlanmış olan bu kolye modelleri stilinizi en zarif şekilde tamamlamanızı sağlayacaktır. Özellikle seramik kolye modelleri ile tüm tarzınızı bir üst kaliteye taşımanıza da destek olacaktır. Günümüzde birden fazla kolye ile tamamlanan basic tişörtler, özellikle stili en modern seviyeye taşımanızı da sağlayacaktır. Nazar boncuklu kolye modelleri özellikleri beğenilmektedir.

 

En Şık Kolyeler ile Tarzınızı Ön Plana Çıkarın

StreetBox’ta bulabileceğiniz tüm farklı kolye tasarımlarının tamamı el yapımıdır. Bu kolyeler ve diğer tüm takılardan bir adet vardır. Aldığınız her bir kolye modeli ise; size özgü ve yegane olacaktır. Tercih edeceğiniz tüm kolyeler el emeği olduğu için manevi anlamları da daha büyük olmaktadır. StreetBox kalitesi ve güvencesi ile satın alabileceğiniz bu kolye modellerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bunun dışında; Bonus, Axess, World, Maximum, Ziraat Bankası, Paraf, Advantage ve Card Finans kredi kartlarına taksit imkanları da sunulmaktadır. En güzel küpe, kolye, bileklik modelleri ve yüzük modellerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Özel günler için en zarif armağanlardan biri olan kurutulmuş çiçekler ile dizayn edilmiş olan bu aksesuarları sitemizden satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR