1

Bayan Yüzük Modelleri

Bayanların günlük hayatta veya özel günlerde kullandığı birçok aksesuar bulunur. Bu aksesuarlar bayanların kıyafetlerine, ten rengine veya karakterlerine göre değişkenlik gösterir. Bayanlar aksesuarlar içerisinde takılara çok değer verirler. Kolye, bileklik, saat, küpe ve yüzükler bayanların vazgeçemediği takılar arasındadır. Bağlılığın temsili olan yüzük te bayanlar için farklı bir öneme sahiptir. Onun için yüzükler bayanların en fazla kullandıkları aksesuardır.

Bayan Yüzük Çeşitleri

Bayanlar özgün olmayı ve kimsede olmayan kıyafet ve aksesuar kullanmasını çok sever. O yüzden sitemizde bulunan tüm ürünler özgün ve tektir. Aynı modelden başka bir aksesuar üretilmiyor. Üstelik bu aksesuarlar bayanların istediği modeldedir. Sitemizde bulunan bayan yüzük çeşitleri şunlardır;

  • Kurutulmuş çiçekten yapılan yüzükler
  • Seramik yüzükler

Bu yüzükler farklı bir tarza sahiptir ve oldukça dikkat çeken tasarımları bulunur. Yüzlerce bayan müşterimiz bu yüzükleri severek kullanıyor.

Kurutulmuş Çiçekten Yapılan Yüzükler

Kurutulmuş çiçekten birçok farklı aksesuara sitemizden ulaşabilirsiniz. Bu aksesuarlardan biri de bayan yüzük modelidir. Bayan yüzükler tamamen canlı olan çiçekler kurutularak elde edilir. Güzel bir görünümde olan çiçek ilk önce kurutuluyor. Daha sonra da bu çiçek sağlığa zararlı olmayan spreyle dondurularak yüzüğün üst kısmına sabitlenir. Son olarak ta üzerine şeffaf bir kaplama geçirilerek daha güzel görünmesi sağlanır.

Kurutulmuş Çiçek Yüzük Modelleri

Kurutulmuş çiçekten aksesuar fikri ilk olarak sitemizin hizmetidir. Bu hizmet farklı bir modeldir ve yüzlerce müşterimiz tarafından da beğenilmiştir. Bu yüzükler genelde yuvarlak bir taşa sahiptir.

Taşın ortasında çeşitli renklerde çiçekler bulunur. Çiçeğin rengine göre alt zemin rengi de ayarlanarak dizayn ediliyor. Ayrıca yüzük taşının etrafı da yine içi kadar özgündür ve yine göze hoş gelen tasarıma sahiptir. Kaba olmayan ve şık bir görünüme sahip olan bu yüzüklerin fiyatları da yüksek değildir. Ayrıca bu yüzükler takı seti olarak ta temin edilebiliyor.

Seramik Yüzükler

Bayanların kullandıkları yüzükler farklı türde ve farklı taşlara sahiptir. Güzel bir görünüme sahip olan birçok taş bayan yüzüklerinde kullanılıyor. Sitemizde de seramik kaplı yüzüklere ulaşabilirsiniz. Diğer yüzük modelleri gibi seramik yüzükler de özgün bir modeldir. Her modelden sadece bir adet üretiliyor. Seramiğin yüzüğün ortasına sabitlenmesi ile elde edilen bir üründür.

Seramik Yüzük Modelleri

Seramik kaplı yüzükler farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Sitemizde onlarca farklı modeli bulunuyor ve bu modeller özgün bir yapıya sahiptir. Metalden üretilen yüzüklerin üst kısmına seramik için bir pay bırakılır ve buraya şekil verilen seramik yerleştirilir.

Sitemizde birçok farklı tasarımda seramik yüzüğe ulaşabilirsiniz. Bu yüzükler dikkat çekici bir seramik ile bu seramiğe uygun bir çerçeve ile satışa sunuluyor. Yine seramik yüzük seçeneğinin yanında seramik takımlarda bulunuyor. Bu takımlarda aynı seramikten üretilen yüzük, küpe ve kolye bulunuyor.