1

Çiçek Aksesuar Modelleri

Aksesuar modelleri olarak kullanılan çiçekler farklı şekillerde kullanılır. Bunların başında vazo içerisine konularak kullanma gelir. Fakat son yıllarda çiçekler farklı bir aksesuar için de kullanılıyor. Yeni bir ürün olduğu için birçok insanın farkında bile olmadığı bu aksesuarlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu aksesuar kurumuş çiçeklerden yapılmış takılardır. Genel olarak takılar birçok farklı şekilde ve farklı taşlarla tasarlanıyordu fakat çiçek motifi takı dizaynını farklı bir yere taşıdı. Bu modellerde farklı desenlere sahip olan farklı çiçek türleri kullanılıyor ve çok daha güzel bir görünüme sahip oluyor.

 

Çiçek Aksesuarlar Nasıl Yapılır?

Çiçek aksesuarların kullanılmasında güzel bir görünüme sahip çiçek veya yaprak kullanılır. Yaprak veya çiçek ilk önce kurutulur ve dağılmasını engellemek için sprey ile dondurulur. Daha sonra farklı takılarda kullanılmak üzere beklemeye alınır. Kurutulan çiçeğin boyutuna göre bir takı belirlenir ve takının içerisine bu çiçek yerleştirilir. Çiçeğin üzerine takının şekline uygun bir cam takılarak sitemizde satışa sunulmak üzere hazır hale getirilir.

 

Çiçek Aksesuar Modelleri

Çiçekler ile yapılan takılar farklı modellerde üretilerek sitemizde satışa sunuluyor. Sitemizde farklı çiçeklerden yapılan birçok takıya ulaşabilirsiniz. Bu çiçeklerden bazıları aşağıdaki gibidir:

- Kurutulmuş çiçek kolye modelleri

- Kurutulmuş çiçek bileklik modelleri

- Kurutulmuş çiçek küpe modelleri

- Kurutulmuş çiçek saat modelleri

- Kurutulmuş çiçek broş modelleri

- Kurutulmuş yaka iğnesi modelleri

Bu aksesuarlar tek olarak sitemizde satışa sunuluyor. Ayrıca bazı modellerde de aynı çiçeklerden yapılan takı setleri de yine sitemizde mevcuttur.

 

Çiçek Aksesuar Takı Uyumu

Sitemizde bulunan çiçek aksesuarları yani çiçek takılarında çiçeğin altında sade bir renk bulunur. Bunun amacı da çiçeğin daha gösterişli olması ve kendini göstermesidir. Sitemizde farklı renk seçeneklerine sahip onlarca farklı modelde kurutulmuş çiçek takılarına ulaşabilirsiniz. Bu modellerde rengarenk seçenekler olduğu gibi sade renklere sahip birçok aksesuar da mevcuttur. Ceketlere takılan broş ve yaka iğnesi modelleri kıyafet ile uyumlu olmakla birlikte cekete farklı bir hava katacaktır.

 

Kurutulmuş Çiçeklerle Yapılan Özgün Takılar

Sitemizde bulunan yüzlerce çiçek aksesuar seti ürünleri tek bir model olarak üretiliyor. Yani sitemizden alacağınız bu takılar sadece sizde olacak. Bu takılarda kullanılan çiçek modelleri farklı bir modelde üretilmiyor. O yüzden sitemizdeki tüm ürünler özgündür ve tektir. Yine bu aksesuarların çerçevesi de çiçek ile uyumlu ve gösterişlidir. Birbiri ile uyumlu olan bu takılar göze oldukça hoş gelir ve severek kullanabilirsiniz.

 

Çiçek Aksesuar Fiyatları

Sitemizde kurutulmuş çiçekten yapılan birçok aksesuar modeli bulunuyor. Kolye, bileklik, küpe, saat, broş ve yaka iğnesi takılarından onlarca farklı modele ulaşabilirsiniz. Bu modellerin fiyatları sabittir ve tüm modellerin fiyatları aynıdır. Çiçek aksesuarlar bütçeyi zorlamayan fiyatlarla 39,95 TL gibi bir tutardan sitemizde satışa sunuluyor. Takı seti olarak satışa sunulan modellerde de küpe, bileklik ve kolye bulunuyor. Bu takıların fiyatları da yine sabittir. Takı setleri de yine 129,95 TL ile fiyatlandırılmıştır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR