KULLANIM KOŞULLARI

 

Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin  web sayfası www.streetbox.com.tr’ye hoş geldiniz. Lütfen kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.
Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

 

Site İçeriği.
Site içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

 

Sitede Verilen Kişisel Bilgiler
Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Gizlilik Uyarısı” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.


Renkler
Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

Ürün Bilgileri
Sitede gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sitede bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site üzerinden verilen siparişlerde sitede sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.
Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.


Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar
Sitede Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin bu siteler üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.


Sitede Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede Yapılabilecek Değişiklikler
Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.
Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.


Üyelikten Çıkarma
Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcıların Web Sitesi’ni herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin Kullanıcılara ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.
Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.

 

Fikri Haklar
Sitede mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) Çalıkuşu Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.
Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR