ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çanta Modelleri & Çanta Fiyatları

 

Çanta, kadınların günlük hayatında vazgeçilmez taşıma araçlarıdır. Kadın çanta modelleri de günlük ihtiyaçlara yönelik şekilde tasarlanmaktadır. Sokakta gezerken, işe giderken ya da ofiste kullanabileceğiniz farklı çanta modelleri arasından şıklığınızı tamamlayacak olan tasarımlara göz atabilirsiniz. Çantalarınıza koyabileceğiniz bilgisayarlar, makyaj çantası ya da farklı ihtiyaçlarınıza göre çantanın ebatlarına karar verebilirsiniz. Günlük kullanımda sizlere eşlk edecek olan çantalarınızı dilerseniz el çantası olarak dilerseniz de omuz çantası olarak tercih edebilirsiniz. Farklı tasarımları ve orijinal çizgileri ile sizlerin stilini ön plana çıkarak çanta modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle farklı kombinlerinizi tamamlayacak olan çanta tasarımları arasından seçim yapabilirsiniz. Elde ya da omuzda taşımanız için özel olarak tasarladığımız çanta modellerimizi klasik renklerde seçebilir ya da farklı renk seçenekleri ile stilinizi en canlı şekilde yansıtabilirsiniz. Not defterlerinizi, makyaj malzemelerinizi, kitaplarınızı, cüzdan ya da bilgisayarınızı da yanınızda taşımanızı sağlayacak çanta modellerinin ebatlarına taşıyacak malzemelerinize göre karar verebilirsiniz. Pratik ihtiyaçlarınıza yanıt verecek kadın çanta modellerini dilerseniz yaz tatillerinde, dilerseniz sahil kenarında, dilerseniz şık gezilerinizde kullanabilirsiniz. En şık, kaliteli ve en özgün desenli çanta modelleri için elbette en doğru adres Streetbox!

 

Kadın Çanta Modelleri ile Kombininizi Tamamlayın!

Tercih ettiğiniz kombin ne kadar şık olursa olsun doğru çanta ile tamamlamanız, şıklığınızın bozulmasına yol açacaktır. Tercih ettiğiniz giyim tarzına uygun olarak farklı çanta modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle kadınlar için farklı tasarım çeşitliliğine sahip olan çanta modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli konuların başında çanta kalitesi gelmektedir. Çantanın maksimum kalitede olması, şıklığı ortaya çıkarmak için gerekmektedir. Streetbox olarak sizler için tasarladığımız çantalarda en kaliteli kumaşları ve en hassas tasarımları kullanmaktan mutluluk duyarız. Özellikle çanta modellerimiz arasından dilerseniz günlük kullanımda tercih edebileceğiniz bez ya da hasır modellere göz atabilir, dilerseniz deri sırt çanta modelleri ile günlük stilinizi modern bir tarzda şık ancak konforlu şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra kadın çanta modelleri arasından seçim yaparken öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken konu; günün yoğun temposuna ve şehrin yoğun stresine karşı sizi kurtaracak bir modele karar vermek olacaktır. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz tüm malzeme ve ekipmanları düzenli şekilde koruyacak olan çanta modelleri sizin kurtarıcınız olacaktır. Streetbox olarak özellikle çanta tasarımında iç düzene oldukça önem veriyoruz. Farklı ürünlerinizi doğru ve düzenli şekilde koruyabileceğiniz çanta modellerimiz sayesinde anahtarınızı her zaman en kısa sürede çantanızdan bulabilirsiniz!

 

Omuz Çantasının Şıklığını Streetbox’ta Yakalayın!

 

Omuz çanta modelleri özellikle kaban ve kalın montlar ile en şık duran çanta seçeneklerinin başında geliyor. Özellikle uzun kabanlarla tercih edebileceğiniz omuz çantasında en önemli konu, omzunuzdan sürekli düşmemesi ve rahat şekilde kullanabilmeniz. StreetBox olarak bu gibi ufak detaylara dikkat ederek çantalarımızı kullanım konforunuzu arttırmaya yönelik tasarımlarla kaliteye her zaman ulaşmaktayız. Özellikle farklı omuz çantası modellerimizi askısız da kullanabilirsiniz. Bu sayede el çantası olarak tercih edebilirsiniz. Bunun dışında özellikle deri ceket giymek istiyorsanız ya da kısa kollu tercih etmişseniz sırt çantası her zaman en doğru seçenek olacaktır. Sırt çanta modelleri, diğer çanta modellerinden daha konforlu bir seçenek olsa da daha sportif bir temaya sahiptir. Sitemizden farklı tasarımlara sahip sırt çantaları arasından seçim yapabilirsiniz. Siyah, kahverengi, desenli ya da etnik desenli sırf çantaları arasından sizin için en uygun olan modellere göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR