ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Birbirinden Şık Çiçek Aksesuar Setleri StreetBox’ta!

Günlük yaşamda ve özel günlerde birbirinden farklı pek çok takı çeşitleri tercih edilir. Bu tercihleri yaparken önemli unsur doğal bir görünüm kazanmaktır. Bu kategoride yer kadın kolye modelleri, zarif ve gösterişli olmasıyla parlak rengi ve doğal ışığı sayesinde kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunur. Set içerisinde bir çift küpe, bir adet kolye ve bir adet de bileklik bulunmaktadır. Bu set tamamen doğal yollarla toplanmış ve kurutulmuş çiçeklerden oluşur. Kadınların çiçekleri sevdiği ve kombinlerinde biraz doğallık katmak istediklerinde başvurabilecekleri yegâne aksesuardır. Kurutulmuş çiçeklerden oluşan bu set StreetBox aracılığıyla sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Zarif ve Estetik Takılabilir Aksesuarlar

Her zaman doğal ve şık görünmek isteyenlerdenseniz takılabilir aksesuar setlerini inceleyebilirsiniz. İçerisinde kolye, bileklik ve küpe bulunmaktadır. StreetBox mağazasında birçok farklı çiçek aksesuar seti bulunmaktadır.

Birbirinden farklı renk, boyut ve modellerde olan bu setler kurutulmuş çiçekleri aksesuarlara işleyerek meydana gelmiştir. Özellikle yaz ayları yaklaşırken ister gündelik hayatınızda ister tatil yerlerinde ister şehir hayatında dilediğiniz yerde şıklığı ve doğallığı yakalayabilirsiniz. Estetik detaylarıyla kombininize değer katan bir settir. Farklı stillere uygun çeşitlilik olması sayesinde sevdiğiniz kombinlere doğrudan hitap eden ürünleri bulabilir ve kendinize özel hissettirebilirsiniz.

 

Çeşitli Çiçek Aksesuar Setleri

Zarif kombinler ile birlikte kullanıldığında şık bir görünüme imza atmanıza yardımcı olur. Ayrıca bu görünümü tamamlamayı sağlayan çiçekli modeller tercih edilebilir. Kolye olarak kullanılan parçaya dikkat ederek kişinin kendi zevklerine özgü bir tercih yapması önemli bir etkendir. Özgün yapıya sahip olan çiçekli bileklik, günlük kullanımda ve iş kıyafetlerinde zevkli bir görünüm kazanmanızı sağlar. Ayrıca çiçeğin kadınların takı dünyasında ki nadideliği aksesuar seçimlerinizde önemli bir unsur olduğundan kadın çiçek aksesuar seti tercih edebilirsiniz. Kendine has oluşu sayesinde zarafet ve inceliğin önemine değinmektedir. Bu setlerin içerisinde ek olarak küpe ve bileklik de bulunduğundan oldukça göz kamaştırıcı durur. Özenle tasarlandığından eşsiz bir aksesuar birleşimi sağlar. Çiçek aksesuar set çeşitlerine StreetBox’ta güvenle sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kombinlerinize elbise modelleri kategorisinde bulunan ürünlere de bakabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR